Na Парижі

Автопарк сільських амбулаторій Вінниччини збільшився ще на три машини

Новини Вінниці / Автопарк сільських амбулаторій Вінниччини збільшився ще на три машини
На Вінниччині три сільські амбулаторії отримали нові службові авто. 10% вартості виділили відповідні громади Вінницької області, решта – державна субвенція.

На Вінниччині три сільські амбулаторії отримали нові службові авто. 10% вартості виділили відповідні громади Вінницької області, решта – державна субвенція.

Про це повідомляє  Калинівка Сіty.

«У рамках програми "Доступна медицина" три сільські амбулаторії загальної практики сімейної медицини з Калинівського району отримали нові службові автомобілі. Тепер на нових автомобілях їздитимуть сімейні лікарі з Дружелюбівки, Павлівки та Пикова», - зазначено в інформації.

Машини придбані за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості. Вартість одного автомобіля майже півмільйона. Необхідною умовою придбання було співфінансування 10% вартості автомобілів місцевими громадами.

 До фінансуання долучились і районні ради, адже для сільських бюджетів це доволі велике навантаження. Зокрема, для придбання автівок для Павлівської та Пиківської амбулаторій з районного бюджету було виділено 80 тисяч гривень.

«У нашій об’єднаній громаді проживає п’ять тисяч мешканців. Автомобіль сприятиме тому, що до хворих ми добиратимемось набагато швидше, а від цього залежить і якість медичної допомоги», -  зазначає лікарка з амбулаторії у селі Павлівці Ніна Браткова.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї