![Через пічне опалення в селі на Вінниччині згоріли запаси сіна для худоби / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Через пічне опалення в селі на Вінниччині згоріли запаси сіна для худоби](/system/posts/covers/000/026/442/original/312549619_525308902942004_7122997755488660512_n.jpg?1667814865)
Порушення правил безпеки під час експлуатації пічного опалення стало причиною пожежі господарської будівлі у селі Блажіївка Самгородської територіальної громади Хмільницького району. Вогнем знищено запас сіна на зиму.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Про загоряння на території приватного домоволодіння в селі надзвичайникам стало відомо 6 листопада о 10:30.
«Прибувши на місце виклику, бійці ДСНС встановили, що горить горище будівлі на площі 50 кв. м. Саме там, 93-річна власниця зберігала заготовлене на зиму сіно для худоби. На щастя, внаслідок пожежі ніхто не постраждав, однак вогонь встиг знищити три тонни сіна та шиферну покрівлю споруди», - йдеться у повідомленні.