Чергова поразка: вінницька Нива поступилася Чайці з Київщини

Новини Вінниці / Чергова поразка: вінницька Нива поступилася Чайці з Київщини

Рок переслідує вінницьких футболістів на початку нинішнього сезону. Попри рівну гру «Нива» вчергове програла. Цього разу 1:2. Вболівальники, які коментували матч у YouTube під час трансляції, писали про великий відсоток браку при передачах.

Поєдинок п’ятого туру групи А Другої ліги ЧУ у Макарові (Київська область) зібрав аутсайдерів. Господарі поля «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка), як і гості з Вінниці, мали в активі одне очко. Жага до перемоги виявилася сильнішою у «пташок». Хоча відкрили першими рахунок саме вінничани.

На 25-й хвилині «нивівці» перехопили м’яч у карному майданчику, що дозволило Денису Долінському точно пробити у створ воріт. Господарі перехопили ініціативу. Один гол, забитий киянами, рефері не зарахував через офсайд, але наприкінці першого тайму гольовий дубль оформив Володимир Тименко.

У другому таймі обидві команди створювали непогані моменти, але до забитим м’ячів справа не дійшла. Отже «Ниві» лише залишається надіятися, що друга гра на Київщині – з вишгородським «Діназом» складеться краще. 27 серпня вінничани гратимуть в рамках другого етапу Кубку України в селі Демидів. А щодо чемпіонату, то «Нива», схоже, у цьому сезоні боротиметься з чернівецькою «Буковиною» за те, щоб не стати найгіршою командою групи.