Чорна смуга вінницької Ниви: після серії нічиїх гостьовий програш

Новини Вінниці / Чорна смуга вінницької Ниви: після серії нічиїх гостьовий програш

Після серії домашніх нічиїх вінницька «Нива» програла на Прикарпатті місцевому «Калушу». Вінничани у другому таймі двічі пропустили.

Результат 2:0 цілком відповідає змісту поєдинку. Гравці «Калуша» виглядали на полі більш агресивними, мали достатньо моментів і двічі їх реалізували. На 59-ій хвилині прикарпатець Андрій Ременюк увірвався до карного майданчика і пробив повз вінницького воротаря Максима Гурідова, який кілька разів рятував «Ниву» в попередніх епізодах.

Після серії нереалізованих моментів, зокрема форвардом вінничан Я. Браславським, «риску» у рахунку підвів бразильський легіонер «Калуша» Франціско Дос Сантос Габріель. На 79-й хвилині він, обробивши м’яча, влучив у правий нижній кут воріт.

Отже, із 7 очками після 12 ігор «Нива» зберігає останню сходинку у турнірній таблиці групи А Другої ліги за собою.