Na Парижі

Чи захищають гумові рукавички проти COVID-19? Відповідь експертів

Новини Вінниці / Чи захищають гумові рукавички проти COVID-19? Відповідь експертів
З моменту оголошення всесвітньої пандемії коронавірусу в повсякденне життя вінничан й усіх українців увійшли такі види аксесуарів як захисні маски та гумові рукавички.  Адже кожен хоче захистити себе проти вірусу якнайкраще.

З моменту оголошення всесвітньої пандемії коронавірусу в повсякденне життя вінничан й усіх українців увійшли такі види аксесуарів як захисні маски та гумові рукавички. Адже кожен хоче захистити себе проти вірусу якнайкраще.

Однак, згідно публікації Huffington Post деякі експерти вважають, що гумові рукавички – не найкращий захист.

Як каже професор Лондонської школи гігієни та тропічної медицини Селлі Блумфілд:

 "Гумові рукавички корисні хіба що тим, що, дивлячись на них, ви згадуєте, що не можна торкатись власного обличчя".

Професорка стверджує, що навіть в рукавичках ми торкаємось різних поверхонь, а потім можемо торкнутись обличчя. Вона також наголошує, що гумові рукавички можуть створити хибне відчуття безпеки.

"Багато людей думає, що якщо в лікарнях медики носять рукавички та маски, то і вони мають. Але лікарі та медсестри працюють з дуже хворими людьми, їм потрібно також захищатись від біологічних рідин. До того ж, вони знають, як безпечно знімати рукавиці", – каже Блумфілд.

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) кажуть, що постійне носіння гумових рукавичок у громадських місцях не є надійним методом запобігти COVID-19. Лише регулярне миття рук є набагато надійнішим захистом.  

Мікробіолог та доцент університету Сассекса доктор Ед Райт каже, що гумові рукавички можуть мати сенс, коли ані мило, ані антисептик не доступні. Але лише за умови, що людина знає, як їх правильно використовувати.

Хоча деякі люди переживають, що вірус може проникнути крізь шкіру обидва експерти наголошують, що це неможливо.

"Збудник вірусу не може проникнути крізь шкіру. Найголовніше – це мінімізувати шанси того, що вірус потрапить в дихальну систему, у тому числі через брудні руки", – каже доктор Райт.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї