![Делегація з Вінниці гостює у Парижі: українців «проведуть за лаштунки» аеропорту Орлі / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Делегація з Вінниці гостює у Парижі: українців «проведуть за лаштунки» аеропорту Орлі](/system/posts/covers/000/018/980/original/2143.jpg?1625478748)
«Розпочався робочий візит Української делегації до республіки Франція за участі представників Вінницької міської ради, обласних ради та адміністрації, Вінницького національного аграрного університету , інституту кормів НААН України , КП « Вінницяоблводоканал», аграрного бізнесу та підприємств переробки», - написав у Facebook заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний.
За його словами, в рамках децентралізованого співробітництва вінницька делегація перебуває в районі Grand-Orly Seine Bievre, другого по чисельності Парижського регіону.
Це південне передмістя Парижу. Так зрозуміліше. У регіоні проживає 700 тисяч людей, у його межах розташовано 24 населених пункти, а головне другий по значимості аеропорт Парижу – Орлі.