Діти відправилися на відпочинок до Франції

Новини Вінниці / Діти відправилися на відпочинок до Франції

Міська влада Вінниці організувала поїздку для дітей, які втратили своїх батьків через війну, до французького міста Діжон.

Як повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах міський голова Вінниці Сергій Моргунов, 25 дітей, які втратили своїх батьків через війну, вирушили на відпочинок до Франції. Місто-партнер Діжон прийматиме вінничан протягом трьох тижнів. Разом з дітьми до Франції поїхали й педагоги, які допомагатимуть в організації їхнього дозвілля та підтримуватимуть упродовж всього перебування.

Програма перебування дітей у Діжоні включає культурні та спортивні заходи, що дозволять їм не тільки відпочити, але й розширити свій кругозір, познайомитися з новою культурою та знайти нових друзів. Особлива увага приділяється спілкуванню вінничан з молоддю Діжону, що сприятиме встановленню дружніх відносин між дітьми двох міст.

«У цьому році наші дітки вже їздили на навчання до міста-побратима Нансі. Плануємо продовжувати такі ініціативи. Головне завдання – аби юні вінничани хоч на кілька тижнів змогли пожити без повітряних тривог та стресів», - зазначив Сергій Моргунов.

Організація таких поїздок є надзвичайно важливою для дітей, які пережили втрату батьків та постійний стрес війни. Вони отримують можливість побачити нові місця, відчути підтримку та турботу, а також знайти нові захоплення та друзів. Такий відпочинок допомагає відновити їхні емоційні та психічні сили, що є важливим кроком на шляху до нормального життя.