![Дві юні вінничанки здобули медалі на чемпіонаті світу з ММА / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Дві юні вінничанки здобули медалі на чемпіонаті світу з ММА](/system/posts/covers/000/025/528/original/699.jpg?1662616972)
Збірна України вдруге поспіль перемогла на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед спортсменів до 17-ти років.
Змагання проходили в столиці Об'єднаних Арабських Еміратів - Абу-Дабі. За нагороди боролися близько 500 спортсменів з 42 країн. Свій внесок в успіх національної команди зробили представники Вінниччини. Зокрема бронзову медаль здобула Яна Шелемба, срібну – Анастасія Городівська.
Також на другу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Мирослава Бойчук та Іван Бердиш. Напередодні призерів нагородили вже у Вінниці. Захід відбувся на базі бійцівського клубу "Легіон 13".
Подробиці - у сюжеті «Вінницької Арени».