Дві поразки у двох матчах: вінницька «Нива» невдало почала сезон у 2 лізі

Новини Вінниці / Дві поразки у двох матчах: вінницька «Нива» невдало почала сезон у 2 лізі

Омолодженому складу вінницької «Ниви» поки не вдається «відчути» смак перемоги та хоча б нічиєї. У двох стартових поєдинках вінничани поступилися з однаковим рахунком 1:3 другим командам «Волинь» і «Оболонь-Бровар».

В другому турі чемпіонату України з футболу (друга ліга) 11 вересня у Вінниці «Нива» приймала «Оболонь-2» (Буча). Як зазначають у пресслужбі вінницкього клубу, старт сезону для обох колективів видався невдалим, тому у цьому матчі всі були налаштовані здобути позитивний результат та залікові пункти до турнірної таблиці. На жаль, підопічним Олега Шумовицького це не вдалося.

«Нива» швидко відкрила рахунок. Вже на 4-й хвилині Ярослав Браславський з правого флангу прострілив у штрафну на самотнього Дениса Громока, який і відкрив рахунок у зустрічі. 1:0. «Пивоварам» вдалося на 39-й хвилині зрівняти рахунок. Юрій Мате із далекої відстані поцілив точнісінько в «дев’ятку».

Другий тайм для вінничан розпочався не найкращим чином. Олександр Калітов отримав друге попередження і залишив свою команду в меншості. Вже за лічені хвилини «Оболонь» втілила цю перевагу в забитий м’яч. Дмитро Касімов пройшов правим флангом і завдав точного удару. А на 86-й хвилин Касімов позбавив «Ниву» будь-яких сподівань на позитивний результат. Після подачі кутового голкіпер Іван Музичка відбив м’яча точно в ноги вінгеру суперника, який, змістившись в центр, відправив кулю у ворота.

Отже, наразі у «Нива» замикає турнірну таблицю, не маючи у активі жодного очка.