Директор побив школяра: подробиці справи

Новини Вінниці / Директор побив школяра: подробиці справи

У Лукашівці директор місцевої школи підозрюється у побитті учня. Мати підлітка розповіла подробиці.

У селі Лукашівка Липовецької громади розгорівся скандал навколо місцевого ліцею. Директор навчального закладу підозрюється у побитті 13-річного учня, що сталося 15 травня під час навчального процесу. Цей випадок привернув увагу громадськості та правоохоронних органів, і нині триває розслідування.

Заяву до поліції подала мати хлопчика наступного дня після інциденту. Вона розповіла, що її син Андрій прийшов зі школи з синцями на ногах і сказав, що його побив директор. Андрій, якому 13 років, стверджує, що під час уроку географії його вигнали за погану поведінку, і він пішов на подвір’я школи. Саме там, за словами хлопчика, директор Віталій Муравський виламав різку і двічі вдарив його по ногах, наказуючи повернутися на урок.

Мама хлопчика, Вікторія Крамаренко, також надала фотографії синців, зроблені 16 травня. Вона стверджує, що її син терпів біль на подвір’ї, але розплакався, коли зайшов у школу. Згідно з її словами, Андрій зазнав сильного болю, але намагався не показувати свої емоції перед вчителем.

Директор ліцею, Віталій Муравський, заперечує будь-які насильницькі дії. Він стверджує, що знайшов хлопчика у кущах, насварив його і повернув на урок, але не бив. Муравський підкреслив, що розмова відбулася при свідках, але не була записана.

Наразі триває розслідування цього випадку. Поліція видала направлення для проведення судово-медичної експертизи хлопчика. Водночас у районному управлінні освіти також розпочали службове розслідування за фактом побиття школяра.

Начальниця відділу освіти зазначила, що Віталій Муравський працює на посаді директора вже 23 роки, і до цього часу жодних інцидентів чи скарг на його поведінку не було. Вона також повідомила, що сім’я Андрія перебуває на обліку як така, що знаходиться у складних життєвих обставинах, і від вчителів неодноразово надходили скарги на поведінку учня.

На час перевірки Віталій Муравський продовжує виконувати свої посадові обов’язки. Результатів судово-медичної експертизи поки що немає. Якщо провину директора буде доведено, йому загрожує штраф у розмірі 850 гривень або рік виправних робіт.