Na Парижі

Фінішна пряма: Вінниця готується до прийому швейцарських трамваїв

Новини Вінниці / Фінішна пряма: Вінниця готується до прийому швейцарських трамваїв
Вінниця рухається у напрямку реалізації важливого для міста проєкта – поставки з Цюріха 35 трамваїв «Tram 2000». В майбутньому, для їхньої доставки, потрібні будуть спеціальні траверси. Наразі уже завершено процес їх виготовлення та випробування. До речі, це обладнання виготовили вінничани.

Нагадаємо, поставки цюріхських трамваїв були заплановані на 2020 рік, але оскільки у найбільшому місті Швейцарії із їх заміною на більш сучасні відбулись затримки, то терміни поставок відкладались.

Нагадаємо, 2006-2011 роках Вінниця отримала 116 трамвайних вагонів. Наразі триває другий етап реалізації проєкту з Цюріхом. Графік доставки у Вінницю партії з 35 трамваїв «Tram 2000» зазнав змін через війну. Проте, наразі, уже завершені роботи над виготовленням та випробуванням спеціальних траверсів.

«Це обладнання необхідне нам для подальшого розвантаження трамвайних вагонів, які нам передадуть швейцарські партнери, – каже заступник директора департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Андрій Сорокін. – Наразі, графік поставки коригується через військову агресію росії. Але попри все підготовка до отримання нових трамвайних вагонів виконується в повному обсязі, незважаючи на воєнний стан».

У Вінниці «Tram 2000» має частково замінити нинішній рухомий склад.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї