Газовики вже мають план відновлення мереж на територіях, що будуть звільнені в ході контрнаступу, – гендиректор РГК Олексій Тютюнник

Новини Вінниці / Газовики вже мають план відновлення мереж на територіях, що будуть звільнені в ході контрнаступу, – гендиректор РГК Олексій Тютюнник

Фахівці газорозподільних компаній, що працюють під брендом РГК, готові розпочати відновлення газових мереж на територіях, що будуть звільнені в ході контрнаступу ЗСУ.

Зокрема, з числа компаній, які працюють під брендом РГК, на сьогодні в зоні окупації знаходиться три з чотирьох відділень АТ «Запоріжгаз», які обслуговують половину клієнтів компанії.

«У наших фахівців є чітка дорожня карта, розроблено план заходів з відновлення газових мереж у Запорізькій області. Створено аварійний запас матеріалів та діє система «прозорий склад», завдяки якій кожна компанія бачить, які матеріали є у інших, та у випадку потреби може їх отримати. Впевнений, що після деокупації цих районів ми зможемо відновити газопостачання в розумні терміни», – сказав генеральний директор Регіональної газової компанії Олексій Тютюнник в інтерв’ю виданню NV.

Про це повідомляє АТ «Вінницягаз».

У газорозподільних компаній, що працюють під брендом РГК, є великий досвід швидкого відновлення газових мереж у Київській, Чернігівській, Харківській та інших областях. До багатьох міст газ повернули в рекордні строки: до Бучі – за 18 днів, до Ізюма за 20 днів, а до Ірпеня – за місяць.

Так, 10 бригад «Вінницягазу» та чотири спеціалізовані машини з повною комплектацією допомагали колегам з «Київоблгазу» відновити газопостачання на Київщині. Разом з колегами відновили подачу газу до 63,2 тис. споживачів.

Також РГК надає допомогу у відновленні іншим операторам ГРМ, зокрема АТ «Херсонгаз». Вінницькі газовики передали херсонським колегам спецавтомобіль, повністю укомплектований необхідними приладами, матеріалами та інструментами для швидшого відновлення системи газопостачання області.

Вінницький завод RGC Production виготовив понад 400 шафових газорегулювальних пунктів для відновлення потрощених ворогом газових мереж деокупованих територій. ШГРП обладнані високоякісними комплектуючими європейських брендів з високим рівнем надійності та безпеки.

Всього з початку вторгнення російських загарбників газовики поновили розподіл газу для 559 тис. домогосподарств. Також завдяки впровадженню уніфікованих європейських технологій та власному виробництву газорозподільні компанії замінили 75 тисяч розтрощених рашистами побутових газових лічильників, 603 ГРП та 1424 ШГРП було відновлено та замінено на нові, що були виготовлені на заводах РГК.

admin

7 квітня, 2023