Колишнє подружжя на Вінниччині з’ясовувало у суді стосунки через «образливе» фото у ТікТок

Новини Вінниці / Колишнє подружжя на Вінниччині з’ясовувало у суді стосунки через «образливе» фото у ТікТок

У Калинівському райсуді розглядали справу щодо «домашнього насильства психологічного характеру». Підставою для притягнення до адміністративної відповідальності стало «образливе» фото колишньої дружини, яке місцевий житель виклав у ТікТок. Звісно, мережа є популярною, але, на думку судді, фото там не є правопорушенням.

Як вказується у матеріалах суду, світлина, яку жінка вважає образливою, з’явилась у «тіктоці» наприкінці вересня. Вона звернулась до поліції для притягнення ексчоловіка до відповідальності. І там вирішили, що є підстави скласти протокол про адмінправопорушення. Далі документ передали до суду.

Так от, у протоколі йдеться про притягнення чоловіка до відповідальності за вчинення домашнього насильства, яким є фото своєї колишньої дружини з образливим дописом у соціальній мережі TikTok.

Вивчивши матеріали, суд закрив справу, згідно п. 1 ст. 247 КУпАП, оскільки не побачив негативні наслідки для психологічного стану постраждалої особи та суспільства. В матеріалах справи відсутні будь-які докази щодо завдання жінці шкоди її фізичному та/або психологічному здоров`ю. Крім того, не доведений і факт самого розміщення в соціальній мережі чоловіком допису з образливими висловами відносно колишньої дружини.

Ба більш, у постанові вказується, що чоловік не визнав своєї вини, але навіть його зізнання не могло б вважатись достатнім за відсутності інших доказів.

Макс Мельник

13 грудня, 2022