Na Парижі

Любите комедії з П'єром Рішаром? Не пропустіть 22 лютого виставу «Граємо в дурня» у Вінниці

Новини Вінниці / Любите комедії з П'єром Рішаром? Не пропустіть 22 лютого виставу «Граємо в дурня» у Вінниці
Геніально, неповторно, яскраво, талановито, незабутньо!

Все це про блискучу комедію «Граємо в дурня», яку 22 лютого о 20.00 у Вінницькому театрі імені Садовського представлять знамениті актори, зірки кіно і театру Сергій Калантай, Дмитро Лалєнков, Олександр Ігнатуша, Валерій Астахов і Христина Синельник.

- Якщо ви завжди із насолодою переглядаєте культові комедії із П'єром Рішаром «Високий блондин у чорному черевику», «Невдахи» чи «Іграшка», неодмінно подивіться цю виставу! Вона така ж легка, яскрава і неймовірно весела, адже поставлена за п’єсою Франсіса Вебера – знаменитого сценариста, який і писав сценарії до фільмів із П'єром Рішаром , - розповідають організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

За сюжетом комедії, раз на тиждень компанія впливових аристократів влаштовує вечерю, на яку кожен учасник повинен привести із собою…одного дурня. Запрошений, звичайно, не здогадується, чому йому надана така «честь». А той, чий дурень виявиться найбільш переконливим, виграє.

Коли до П'єра дійшла черга привести гостя, він дуже зрадів, адже напередодні якраз познайомився із фантастичним дурнем Франсуа Піньон.

Піньон - чарівний, простодушний, зворушливий, смішний і просто чудовий... П'єр і уявити собі не міг, що через кілька годин цей Піньон повністю зруйнує його життя..

Завдяки величезній кількості непередбачуваних поворотів подій, дотепних сцен, діалогів і тонких натяків, комедія «Граємо в дурня» з найперших хвилин захоплює кожного глядача!

А окрім незабутніх годин сміху і найкращого настрою, зачаровує атмосферою Франції.

- Пронизана французьким гумором вистава «Граємо в дурня» не залишить нікого байдужим, адже ця комедія має не тільки дуже цікаву сюжетну лінію, а й - глибокий сенс, – звертають увагу творці постановки. - Це вистава про людяність, чоловічу дружбу, кохання, добро і зло та різницю людських світоглядів. Як говорить у фіналі Франсуа Піньон: «Перш ніж когось назвати дурнем, подумайте двічі!»

Приходьте 22 лютого о 20.00 у театр ім. Садовського на виставу «Граємо в дурня» посміятися від душі і зі смаком та разом із улюбленими акторами доторкнутися до перевіреного часом шедевру!

Квитки на виставу коштують від 180 гривень.

Придбати квитки можна на сайтах https://afisha.vn.ua і http://bilet.vn.ua.

Зверніть увагу: саме на цих сайтах ви можете замовити офіційні квитки за кошти програми «єПідтримка», які отримують всі, хто вакцинувався.

Також квитки вас чекають у всіх касах «Афіша Вінниці»: у «Магігранді», Будинку офіцерів, театрі ім. Садовського, Вінницькій філармонії, «Універмазі», креативному просторі «Артинов», рок-магазині «Мобі Дік» («МК Центр», 3й поверх), магазинах «Rock-n-Roll» (ТРЦ «Квартал», 2й поверх) і «Aladdin» (ТЦ «Plaza Park», навпроти «Сільпо» і ТЦ «Barbara», навпроти «ГРОШ»), «CHERDAK» (ТЦ «SkyPark», 8й поверх) і тур-клубі «Бідняжка».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї