![На річках Вінниччини закінчився нерест: де продовжує діяти заборона на ловлю риби / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / На річках Вінниччини закінчився нерест: де продовжує діяти заборона на ловлю риби](/system/posts/covers/000/033/473/original/798_%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8_%2856%29.png?1716283316)
На річках Вінниччини завершився нерестовий період, і заборона на вилов риби була знята. Проте, на деяких об'єктах все ще тривають обмеження на риболовлю.
На кількох водоймах Вінниччини нерестова заборона продовжується:
- У всіх водосховищах заборона діє з 1 квітня по 9 червня 2024 року включно.
- У річці Дністер з усіма притоками заборона триватиме з 1 квітня по 10 червня.
У місцях, де вилов риби дозволено, рибалки повинні дотримуватися Правил любительського рибальства. Під час риболовлі необхідно мати при собі засоби для вимірювання маси та довжини водних біоресурсів. Добова норма вилову риби становить 3 кг плюс одна особина, розмір якої перевищує мінімально дозволений для вилову.
Мінімальні розміри риби, яку дозволено виловлювати у внутрішніх водоймах, такі:
- Щука – 50 см
- Судак – 42 см
- Білизна – 30 см
- Головень – 24 см
- Лин – 20 см
- Лящ і сазан (короп) – 35 см у дніпровських водосховищах, 30 см – в інших внутрішніх водних об’єктах
- Плітка – 18 см у дніпровських водосховищах, в інших внутрішніх водних об’єктах – без розмірних обмежень
Обласний рибоохоронний патруль нагадує рибалкам про необхідність дотримання правил рибальства і закликає відповідально ставитися до збереження водних біоресурсів.