![На Вінниччині чоловік отримав опіки: хотів сам загасити пожежу / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / На Вінниччині чоловік отримав опіки: хотів сам загасити пожежу](/system/posts/covers/000/011/756/original/2.jpg?1588000158)
У Козятинському районі на Вінниччині сьогодні, 27 квітня, внаслідок пожежі травмувався чоловік. Але, як повідомляють пресслужбі ГУ ДСНС у Вінницькій області, від госпіталізації потерпілий відмовився.
Повідомлення про пожежу рятувальникам надійшло о 14:20. Горіла господарча будівля у селі Сигнал. Площа пожежі складала 30 квадратних метрів.
"До прибуття підрозділу рятувальників приборкати полум’я намагався власник приміщення, у результаті чого отримав опіки, від госпіталізації відмовився", - йдеться у повідомленні ГУ ДСНС.
Пожежу рятувальники загасили о 14:45. Її причину наразі встановлюють.