На Вінниччині роздадуть більше тисячі «Пакунків пацієнта»

Новини Вінниці / На Вінниччині роздадуть більше тисячі «Пакунків пацієнта»

Представники спецфонду «СтопВірус» за два тижні до двадцяти лікарень Вінниччини доставили 900 «Пакунків пацієнта». 30 та 31 грудня 140 пакунків отримають ще п’ять медичних закладів. 

Представники спецфонду «СтопВірус» за два тижні до двадцяти лікарень Вінниччини доставили 900 «Пакунків пацієнта». До кінця року ще п’ять медичних закладів отримають140 пакунків . 

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Цього тижня «Пакунки пацієнта» доставили до Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування, Немирівської центральної районної лікарні, Жмеринської центральної районної лікарні, а  також до лікарень Гайсинського, Крижопільського, Могилів-Подільського, Тростянецького, Тульчинськоно та Шаргородського районів і міста Ладижин. 

«Щодня ми намагаємося відвести «Пакунки пацієнта» до кількох районів області. Сьогодні ми їдемо до районних лікарень Тиврова, Томашполя та Тульчина. І на завтра ще маємо відвідати два медичні заклади», – розповіла  координаторка спецфонду «СтопВірус» Олена Данілова. 

«Пакунок пацієнта» містить вітаміни, протизапальний засіб, вологі серветки, набір одноразового посуду, тапочки, індивідуальний термометр, зубну щітку та сухі рушники. А для дітей кладуть ще олівці та різні розмальовки. Це допомога, яка не входить до протоколу лікування, але необхідна для хворих, які поступають у лікарню з діагнозом COVID-19 чи підозрою на нього. 

У пресслужбі зазначають, підтримали родини Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова, а також – Вячеслава Соколового. До нього можуть долучитись і інші вінничани. 

Благодійна організація Благодійний фонд  «Подільська громада»,

Код ЄДРПОУ 35904183, UA103026890000026003055353304

ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ  “Спецфонд СтопВірус”.)

Або р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ  “Спецфонд СтопВірус”.)