На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛК

Новини Вінниці / На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛК

Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.

Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Правоохоронці задокументували злочинну дільність зловмисників, які за грошову винагороду обіцяли сприяти ухваленню “потрібного” рішення про непридатність до служби в бойових підрозділах або придатність до проходження служби в інших структурах.

Про це повідомляє поліція Вінниччини.

Викрили схему протиправної діяльності слідчі слідчого управління разом з оперативниками управління стратегічних розслідувань.

Досудовим розслідуванням встановлено, що начальник відділення однієї із військових частин та завідувачка неврологічного відділення медичного закладу, яка є членом ВЛК, вимагали гроші у військовозобов’язаного чоловіка за видачу рішення ВЛК про визнання його обмежено придатними до проходження військової служби.

Свої «послуги» фігуранти оцінили у 4000 доларів.

Правоохоронці задокументували кілька епізодів отримання неправомірної вигоди.

Затримали 38-річного командира спецпризначенці КОРДУ під час отримання хабаря, а 29–річну лікарку за місцем її проживання.

У результаті обшуків поліцейські вилучили гроші, мобільні телефони, медичну документацію, транспортний засіб та інші докази протиправної діяльності.

3 травня за процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону слідчі повідомили затриманим про підозру у скоєнні злочину передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (Зловживання впливом). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з конфіскацією майна.

 

Новини Вінниці / На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛКНовини Вінниці / На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛКНовини Вінниці / На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛКНовини Вінниці / На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛКНовини Вінниці / На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛКНовини Вінниці / На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛКНовини Вінниці / На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛКНовини Вінниці / На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛКНовини Вінниці / На Вінниччині викрили двох посадовців, що організували схему отримання хабарів за вплив на рішення ВЛК
Михайло Білик

6 травня, 2025