Na Парижі

На Вінниччині за депутатські крісла в облраді змагається 681 кандидат

Новини Вінниці / На Вінниччині за депутатські крісла в облраді змагається 681 кандидат
На депутатські крісла у Вінницькій облраді претендують кандидати від десяти обласних організацій політичних партій. Лише дві політсили запропонували претендентів на всі 84 депутатських місця. Хоча, звісно, формування "монобільшості" в облраді - питання сумнівне.

На депутатські крісла у Вінницькій облраді претендують кандидати від десяти обласних організацій політичних партій. Лише дві політсили запропонували претендентів на всі 84 депутатських місця. Хоча, звісно, формування "монобільшості" в облраді - питання сумнівне.  

Зокрема, від партії "За майбутнє" зареєстровано 63 кандидати у депутати облради. ТОП-5 списку виглядає так: Петро Юрчишин, Олександра Гуменчук, Ірек Гатауллін, Галина Ярова та Сергій Гуцол.

Політична партія "Сила і Честь" зареєструвала 53 своїх кандидати до Вінницької облради. Очолюють список Віген Товмасян, Павло Каленич, Олександр Суворов, Ольга Сауляк та Наталія Мисліцька.   

Від "Української стратегії Гройсмана" до облради балотується 84 кандидати. До першої п'ятірки увійшли Галина Якубович, Валерій Коровій, Владислав Скальський, В'ячеслав Соколовий та Тетяна Побережна.

"Партія Вінничан" висунула до обласної ради 66 кандидатів. Очолює список Микола Філонов, далі йдуть Віктор Бронюк, Оксана Рижавська, Микола Майданюк та Олена Бессараба.

Від "Слуги народу" зареєстровано 84 кандидати. До ТОП-5 увійшли Володимир Мазуренко, Наталя Заболотна, Тетяна Каменщук, Володимир Костюк та Євгеній Шаповалов.

Радикальна партія Олега Ляшка веде до Вінницької облради 60 кандидатів. Очолюють список Тарас Кобець, Михайло Кременюк, Олександр Штанько, Зоряна Качур та Лариса Кушко.

Партія ВО "Батьківщина" зареєструвала 79 кандидатів у депутати облради. Попереду - Олег Мейдич, Людмила Щербаківська, Анатолій Ткач, Сергій Олійник та Наталя Сандул.

Від "Опозиційної платформи - За життя" зареєстровано 51 кандидата. На перших позиціях Ігор Кісільов, Вадим Костюк, Сергій Ткачук, Вікторія Літвінчук та Наталія Волкова.

Від обласної організації партії "Наш Край" до обласної ради хочуть потрапити 58 кандидатів. У першій п'ятірці Валентин Телегузов, Віктор Мельников, Руслан Куліш, Оксана Кордон та Надія Мельничук.

Від "Європейської Солідарності" зареєстровано 83 кандидати. Очолюють єдиний виборчий список Андрій Гижко, Іван Спориш, Іван Мельничук, Олена Верлан-Кульшенко та Валентина Вельган.  

Загалом обласною виборчою комісією зареєстровано 681 кандидата у депутати Вінницької облради.     

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї