Na Парижі

На Вінниччині за розпусні дії по відношенню до дівчинки 58-річний чоловік отримав доволі м’який вирок

Новини Вінниці / На Вінниччині за розпусні дії по відношенню до дівчинки 58-річний чоловік отримав доволі м’який вирок
До чотирьох років ув’язнення засудили 58-річного жителя Гайсинського району, якого визнано винним у позбавленні волі та розпусних діях щодо 15-річної односельчанки. Обвинувачений не погоджувався з вироком Жмеринського міськрайонного суду, тож, вірогідно, подаватиме апеляцію.

Як вказують у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, чоловіка визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) та ч. 1 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку) КК України.

У судовому засіданні прокурором доведено, що в травні 2018 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, завів до свого будинку 15-річну односельчанку проти її волі та зачинив її там. Далі чоловік, знаючи, що дівчина є неповнолітньою, вчинив із нею розпусні дії.

Крім того, відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, потерпіла мала порушення інтелектуального розвитку.

Під час судового розгляду обвинувачений своєї вини не визнавав. Утім, за результатами наданих прокурором доказів обвинуваченого визнано винуватим та засуджено до покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Слід додати, що вирок доволі поблажливий. Чоловіка могли засудити по першій зі статей до 3 років ув’язнення, по другій – до восьми.  

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї