На Вінниччині затримали банду крадіїв-гастолерів (ФОТО)

Новини Вінниці / На Вінниччині затримали банду крадіїв-гастолерів (ФОТО)

У Томашпільському районі, що на Вінниччині, правоохоронці затримали злочинну групу одеситів, яких підозрюєть у вчиненні ряду крадіжок в області.

У Томашпільському районі, що на Вінниччині, правоохоронці затримали злочинну групу одеситів, яких підозрюєть у вчиненні ряду крадіжок в області. Крали все: побутову хімію, техніку, цигарки, продукти харчування. 

Як повідомили в ГУНП у Вінницькій області, надійшла інформація про вчинення крадіжок акумуляторних батарей та магнітол з автомобілів жителів Томашпільського району.

Зібравши речові докази з місць вчинення злочинів, працівники поліції ідентифікували осіб, причетних до їх вчинення і згодом затримали. Ними виявились раніше судимі за майнові злочини жителі Одещини віком 18, 20, 28 та 54 років.

Також поліцейські встановили, що зловмисники причетні ще до однієї крадіжки з вантажного автомобіля. Частину викрадених речей поліцейські вилучили під час обшуку орендованого зловмисниками будинку.

Крім цього, в помешканні затриманих працівники поліції виявили побутову хімію, техніку тютюнові вироби та продукти харчування, викрадені з торгівельних закладів.

Наразі зловмисників перевіряють до вчинення крадіжок з транспортних засобів та магазинів на території Томашпільського та сусідніх районів.

Слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка). За такий злочин передбачено до 6 років ув’язнення.

Новини Вінниці / На Вінниччині затримали банду крадіїв-гастолерів (ФОТО)Новини Вінниці / На Вінниччині затримали банду крадіїв-гастолерів (ФОТО)Новини Вінниці / На Вінниччині затримали банду крадіїв-гастолерів (ФОТО)Новини Вінниці / На Вінниччині затримали банду крадіїв-гастолерів (ФОТО)Новини Вінниці / На Вінниччині затримали банду крадіїв-гастолерів (ФОТО)Новини Вінниці / На Вінниччині затримали банду крадіїв-гастолерів (ФОТО)
Ірина Заіковата

24 листопада, 2020