![На Вінниччині жінка вирішила реставрувати старі хати / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / На Вінниччині жінка вирішила реставрувати старі хати](/system/posts/covers/000/028/221/original/9--78767.jpg?1678111827)
Доволі цікавим та корисним хобі може пишатися Олена Присяжнюк з Вінниччини. Мешканка с. Жабокрич Крижопільської громади захоплюється реставруванням старих хат. Нещодавно вона відновила будинок прабабусі та розпочала роботи в іншому.
Про це пише Суспільне.
Олена почала працювати з хатами ще 2,5 роки тому. Мала бажання переїхати в село, адже провела в ньому дитинство. Жінка довго шукала першу хату, поки бабуся не вказала на прабабусину, в якій ніхто не жив близько п’ятнадцяти років.
Ідея сподобалась. Всередині довелося пошпаклювати стіни. Чимало часу витратили на те, щоб підмурувати будинок. Найбільшу кімнату Олена Присяжнюк відновила, як пам’ятає з дитинства – тут з’явилися подушки у вишитих наволочках, а з-під покривала стало видно простирадла з макраме.
Прикрашають тепер хату ікона у вишитому рушнику у куті та килими. Фактично вона відновила автентичну атмосферу, яка була у першій половині минулого сторіччя. Жінка вирішила не зупинятися на досягнутому. Крім будинку прабабусі, Олена викупила ще 3 сусідніх, а в одному з них вже навіть розпочала ремонт. Про свої успіхи вона ділиться в соцмережах.