Нардепа з Вінниці Максима Пашковського ВАКС виправдав у справі про декларування

Новини Вінниці / Нардепа з Вінниці Максима Пашковського ВАКС виправдав у справі про декларування

У четвер, 16 березня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок, яким визнала народного депутата Максима Пашковського невинуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 (декларування недостовірної інформації) КК України.

Про це повідомив Вищий антикорупційний суд

«Народного депутата виправдано у зв’язку з недоведеністю в його діях складу кримінального правопорушення.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку впродовж 30 днів із дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати ВАКС», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, навколо нардепа від «Слуги народу», обраного за мажоритарним 11-им округом виник скандал через трохи давню історію. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) 15 грудня 2022 року повідомили парламентареві про підозру через внесення невірогідних даних до декларації за 2020 рік.

Слідство встановило, що нардеп не вніс до декларації відомості про житло на Печерську (центральний район Києва), яким користувався на підставі договору оренди. Вартість квартири становить понад 1,9 мільйона гривень.

М.Пашковський перебував на лікуванні у Вінницькому ендокринологічному диспансері, тому не зміг відвідувати засідання. Однак у НАБУ досягли від суду згоди на його примусове доставлення у Київ на 16 березня.

Олег Верлан

16 березня, 2023