Na Парижі

Наступний Путін? В Ірані та Китаї масові заворушення

Новини Вінниці / Наступний Путін? В Ірані та Китаї масові заворушення
Після вбивства курдської жінки представниками влади Ірану по всій країні почались заворушення. Наразі повідомляють, що у Тегерані та інших великих містах країни протестувальники стали владою. Дедалі більше ЗМІ повідомляють про державний переворот у Китаї та арешт очільника КНР Сі.

Китай з Іраном вважались головними союзниками Росії. Політична нестабільність у цих країнах залишає Путіну у друзях лише КНДР з Кімом. Втім, з початком «часткової мобілізації» у РФ виникають «внутрішні протиріччя», для стримання яких потрібна уся наявна Росгвардія.  

Чи утримується диктатор при владі, чи владнає конфлікти численних еліт, вирішиться у найближчі тижні.

Напередодні глава Чечні Кадиров, який вже починає відверто критикувати Кремль, запропонував кинути на війну половину усіх російських силовиків. Зрозуміло, якщо у Москві підуть на такий крок, то у Росії не буде кому стримувати народні протести. Але навіть сама заява свідчить про те, що Кадиров прагне «воювати» з московськими силовиками.

Якщо Путіну не вдасться зупинити такі заяви, це вкаже на слабкість диктатора, і саме «партія війни», через яку була оголошена мобілізація, активізується. Не виключно, що її представники бажатимуть «скинути» Путіна не менше, ніж інші. Отже, він може бути наступним.   

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї