Нові «швейцарці» на маршрутах міста

Новини Вінниці / Нові «швейцарці» на маршрутах міста

У Вінниці почали курсувати нові трамваї з Цюріху, які стали частиною міського транспортного парку.

Днями на маршрути міста вийшли два нові трамваї, постачені зі Швейцарії в рамках спільного проєкту з містом Цюріх. Вагони під бортовими номерами 418 та 419 вже активно курсують у тестовому режимі й призначені для маршрутів № 2, 3 та 5 міста. Їх вперше показали громадськості на сайті Вінницької міської ради, де наголосили на їхній важливості для покращення транспортної інфраструктури.

За словами директора департаменту транспорту та міської мобільності Андрія Сорокіна, трамваї проходять спеціальні технічні випробування, щоб забезпечити безпеку та ефективність їхньої експлуатації на міських маршрутах. Вони уникають складних ділянок, зокрема підйому від Калічанської на Соборну, щоб забезпечити плавний рух.

«Трам-2000», які почали свою роботу у Вінниці з квітня 2023 року, були адаптовані до українських стандартів і вимог місцевої інфраструктури. Фахівці Вінницької транспортної компанії модернізували вагони, встановивши необхідне обладнання та системи безпеки, такі як дзеркала заднього виду і стоп-сигнали. Крім того, вагони були обладнані валідаторами й оновлено інформаційні системи для зручності пасажирів.

Олександр Нечаєв, директор Вінницької транспортної компанії, підкреслив, що ці трамваї успішно пройшли всі необхідні перевірки й отримали сертифікати на експлуатацію, що свідчить про їхню високу якість і відповідність міжнародним стандартам.

 

Новини Вінниці / Нові «швейцарці» на маршрутах містаНовини Вінниці / Нові «швейцарці» на маршрутах міста