Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазі

Новини Вінниці / Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазі

19 травня в Ер-Ріяді відбувся історичний бій між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі. Цей поєдинок став першим в епоху чотирьох поясів, де вирішувалося звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі.

Бій розпочався з активного дебюту Олександра Усика, який використовував свою швидкість та технічність, завдаючи ударів Ф'юрі. Британець, хоч і пропустив кілька ударів, зокрема у скроню, намагався триматися в захисті, даючи можливість українцеві діяти активніше.

У другому раунді Тайсон Ф'юрі почав діяти активніше, проте Усик продовжував тиск, затискаючи суперника у куті. У третьому раунді українець комбінував удари в голову та тулуб Ф'юрі, демонструючи відмінну техніку.

Протягом першої половини бою ролі боксерів залишалися незмінними: Усик частіше завдавав ударів і тримав Ф'юрі під тиском, тоді як британець контратакував аперкотами. Лише у шостому раунді Ф'юрі зміг завдати кілька сильних ударів, виглядаючи активніше за Усика.

Найактивнішим у поєдинку став сьомий раунд. Тайсон Ф'юрі знову вразив Усика аперкотом, але ближче до кінцівки раунду український боксер відповів серією потужних ударів, демонструючи свою витривалість і бойовий дух.

Восьмий раунд став знаковим для Усика, коли він пробив Ф'юрі точно в ніс, що спричинило кровотечу у британця. Дев'ятий раунд приніс ще одну перевагу для українця — він відправив Ф'юрі в нокдаун, хоча британець зумів дотриматися до кінця раунду.

У наступних раундах Усик продовжував домінувати, завдаючи Ф'юрі ударів і тримаючи контроль над боєм. Лише в 11-му раунді британець частково повернув контроль над подіями на рингу, проте цього було недостатньо, щоб змінити хід поєдинку.

Після завершення всіх 12 раундів переможця визначали суддівські записки. Олександр Усик переміг Тайсона Ф'юрі роздільним рішенням суддів з рахунком 115-112, 114-113 та 113-114, ставши абсолютним чемпіоном світу у надважкій вазі. 

Новини Вінниці / Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазіНовини Вінниці / Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазіНовини Вінниці / Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазіНовини Вінниці / Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазі