Na Парижі

Патріарх Кіріл впав у храмі під співи «Господи, помилуй»

Новини Вінниці / Патріарх Кіріл впав у храмі під співи «Господи, помилуй»
Глава Російської православної церкви Кіріл (Володимир Гундяєв) впав під час богослужіння у церкві міста Новоросійськ, коли освячував храм. Сам він пізніше визнав, що послизнувся на святій воді.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Прислужники, російські ЗМІ та Теlegram-канали спочатку розтиражовали відео падіння патріарха, але потім почали його видаляти.

Відомо, що Кіріл послизнувся на мармуровій підлозі, не втримав рівновагу і впав під співи «Господи, помилуй». Російського патріарха не «опікали» через його острах заразитися коронавірусом. Але як він впав, то швидко підняли.

Пізніше сам Кирил заявив, що не забився, а причиною стала мокра від святої води підлога.

«Те, що я сьогодні впав – нічого не означає. Просто підлога прекрасна, в неї дивитися можна – така вона блискуча і гладенька. Але коли на неї падає вода, навіть свята, працюють закони фізики. На цій прекрасній підлозі я так невдало проїхався. Але з Божої милості, без жодних наслідків», - пояснив очільник РПЦ.

Нагадаємо, раніше предстоятель Російської православної церкви Кирил у промові в храмі збройних сил РФ розхвалював росіян, які стають до лав армії й ідуть вбивати українців. Митрополит Православної церкви України Епіфаній заявив, що предстоятель РПЦ Кіріл зробив вибір на користь справ антихриста.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї