Патріотична акція у Вінниці з нагоди Дня єднання: виготовлення мапи України

Новини Вінниці / Патріотична акція у Вінниці з нагоди Дня єднання: виготовлення мапи України

На площі Європейській у Вінниці відбулася патріотична акція з нагоди Дня єднання, організована просто неба.

Учасники заходу мали змогу доєднатися до виготовлення мапи України, намотуючи нитки синього та жовтого кольорів на дерев’яну основу.

"Беремо ми сьогодні ниточки патріотичних кольорів і по кордону, по території України в хаотичному порядку ми їх переплітаємо, вказуючи наші кордони, нашу єдність. Тим самим виховуємо патріотизм у діток", — розповіла співорганізаторка заходу Марта Грушко.

 

Учасників також чекали різноманітні майстер-класи.

Одна з учасниць, Олена Постоловська, поділилася: "Я сьогодні привела своїх внуків. Почула, що тут буде акція до дня єднання. Для того, щоб наша Україна була єдина. Щоб наші діти жили у вільній країні, в єдиній. Вони повинні знати".

Учасниця заходу Варвара Плахотнюк розповіла: "Я сьогодні зробила такий герб і браслетик такий сплела. А ще я мотанку не встигла. Але я плела Україну з ниток. Ми нитками брали зачіпляли його за краї і намотували Україну синьо-жовтими нитками".

На виготовлення мапи України використали 16 мотків ниток по 300 метрів у кожному. Готову карту виставлять на аукціон, аби зібрати кошти для Збройних Сил України. Стартова ціна — 500 гривень.