Na Парижі

Після втечі росіян з лиману Путін полетів радитися до шаманів

Новини Вінниці / Після втечі росіян з лиману Путін полетів радитися до шаманів
Відступ окупантів з-під Лиману спричинив неабиякий скандал у Росії. Засновник ПВК Вагнера Пригожин та очільник Чечні Кадиров публічно звинуватили генералів, їх не заарештувала «за дискредитацію армії» поліція, навіть у Міноборони РФ промовчали. У цей час диктатор Путін вирішив покращити становище своєї армії на фронті за допомогою шаманів.

Зі свого боку секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев назвав те, що відбувається на фронтах та у Росії, ганьбою. Про це пише Telegram-канал «Генерал СЗР», який ведуть від імені колишнього генерала російської Служби зовнішньої розвідки (СЗР) і який публікує нібито інсайдерську інформацію з Кремля.

Путін їздив по допомогу до шаманів минулими вихідними. Не бажаючи визнавати неминучу поразку та слабкість російських окупантів, диктатор сподівався знайти якісь рішення завдяки «вищим силам».

«Дурість Путіна не перестає дивувати, пробиваючи з кожним разом нове дно. Незважаючи на відпочинок і «консультації» з шарлатанами, або шаманами, якщо завгодно, президенту регулярно надходили доповіді про проблеми на фронті та втрату частини, що ще не встигли повною мірою приєднатися до Росії «нових територій», – йдеться у повідомленні.

Напередодні поїздки до шаманів Путін провів нараду у режимі відеоконференції з керівництвом військового та силового блоків. Там лише констатували втрати військ, озброєнь та територій. До того ж командування російських окупантів жодного оптимізму та ентузіазму не демонструвало.

Генштаб РФ намагався довести Путіну, що мобілізація нічого корисного не дасть Росії, тому що основною проблемою військове керівництво вважає недостатню кількість озброєнь. До того ж більшість представників Міноборони і Генштабу визнали, що війна програна і її продовження безглуздо.

«Цю позицію вже кілька разів, через доповіді та особисте спілкування, було донесено до президента, але він категорично не хоче визнавати очевидні речі і намагається вкотре перехитрити долю, цього разу ціною сотень тисяч життів по обидва боки фронту», – пише Telegram-канал.

Водночас секретар Радфеду РФ Патрушев дав промовисту характеристику того, що відбувається в Росії. Під час наради він вимовив фразу: «Ганьба! Яка ганьба!». Він адресував це звернення не комусь особисто, а лише констатував загальне становище в РФ.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї