![Пограбування аптеки у Вінниці / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Пограбування аптеки у Вінниці](/system/posts/covers/000/033/394/original/798_%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8_%2825%29.png?1715010076)
Чоловіка з Чернігова затримали поліцейські.
20-річна продавчиня аптеки звернулася до поліції з повідомленням про крадіжку. Невідома особа викрала декілька упаковок пігулок з прилавка та швидко втекла. Проте, завдяки оперативно-розшуковим заходам, правоохоронці вдалося встановити та затримати зловмисника менш ніж за годину.
Виявилось, що це 40-річний житель Чернігова. Чоловікові пред'явлено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж), за який передбачена від 7 до 10 років позбавлення волі.