Новини Вінниці / Попри бойову кінцівку: вінницька Нива програла Вересу у драматичному поєдинку (ВІДЕО)

Різниця у класі нинішніх команд з Вінниці та Рівного відчувалася 13 жовтня на полі у виїзному поєдинку «Ниви». З перших хвилин «Верес» володів ініціативою, міг вигравати з «неприємним» рахунком, але через самовпевненість ледь не втратив перемогу наприкінці матчу. У підсумку рівняни виграли з рахунком 3:2.

Як один з лідерів групи А Другої ліги «Верес» (3 місце) потужно почав матч. Вже на 4-ій хвилині рівнянин Сергій Петько забив у ворота «Ниви» влучним ударом зі штрафного. На 10-ій хвилині Юрій Соломка зробив рахунок 2:0, пробивши повз воротаря вінничан Мукомела.

Мабуть такий перебіг вразив і господарів поля, і гостей. Гра трохи вирівнялася. Майже «крапку» поставив Мар'ян Мисик, який на 57-ій хвилині реалізував пенальті, який заробив Антон Яременко. 3:0. Це розгром для «Ниви». А «Верес» розслабився…

Перший холодний душ для рівнян стався на 68-ій хвилині, коли Дмитро Ховбоша, перериваючи простріл «нивівців», зрізав м'яч у власні ворота... 3:1.

На 84-ій хвилині після подачі кутового та пасу з лінії поля забив «нивівець» Денис Червінський. Наприкінці матчу обидві команди мали шанси змінити рахунок, але гравці не були достатньо влучними.

Отже на стадіоні «Колос» у Млинові, що біля Рівного, «Нива» втратила очки з «народним клубом» і залишається на передостанньому місці у турнірній таблиці.