![Протягом доби на Вінниччині загорілися три будинки / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Протягом доби на Вінниччині загорілися три будинки](/system/posts/covers/000/004/591/original/%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D1%8C_%282%29.jpg?1582578433)
У зимову пору щороку зростає кількість пожеж у приватних будинках. У більшості випадків причиною загорянь стають несправні грубки, необережність при палінні, замикання у електромережі.
На жаль, протягом минулої доби від вогню понесли чималі збитки три подільські родини. Як повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Вінницькій області, учора близько шостої вечора загорівся будинок у селі Ольгопіль, що в Чечельницькому районі. Вогонь пошкодив перекриття дому. На щастя, ніхто з його господарів не отримав травм.
Трапилася учора пожежа й у Тульчині, де згорів дах двоповерхового приватного житлового будинку.
А минулої ночі рятувальники боролися з вогнем у селі Спиченці, що в Погребищенському районі. Там також горіло перекриття будинку. На щастя, обійшлося без жертв.
Як повідомляв NaПарижі, у Вінниці загорівся житловий будинок, з вогнем боролися майже двадцять рятувальників.