Na Парижі

«Путін робив ставку на серпень». У Лондоні вказали на прорахунки Кремля

Новини Вінниці / «Путін робив ставку на серпень». У Лондоні вказали на прорахунки Кремля
Президент Росії Володимир Путін робив ставку на те, що союзникам України в серпні набридне підтримувати її. Але тепер йому навряд чи взагалі вдасться захопити країну.

Повідомив міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес після Конференції північноєвропейських союзників у Копенгагені, якого цитує The Guardian.

«Їм (росіянам, - ред.) поки не вдалося і навряд чи коли-небудь вдасться окупувати Україну. Їх вторгнення кульгало і змінилося до такої міри, що вони насправді зосередилися тільки в частинах півдня і сходу, дуже-дуже далеко від своєї триденної так званої «спеціальної операції», - зазначив він.

Уоллес підкреслив, що «триденна операція» триває вже майже півроку і супроводжується значними втратами.

«Президент Путін зробив ставку на те, що в серпні, через кілька місяців, нам всім набридне конфлікт, і міжнародне співтовариство розійдеться в різні боки. Що ж, сьогодні доводить протилежне. Ми вийшли з цієї зустрічі (конференція в Копенгагені, - ред.) з ще більшими обіцянками фінансування і військової допомоги. І все це спрямовано на те, щоб допомогти Україні перемогти, допомогти Україні відстояти свій суверенітет і дійсно гарантувати, що амбіції президента Путіна в Україні зазнають невдачі», - додав британський міністр.

Нагадаємо, на Конференції північноєвропейських союзників у Копенгагені домовилися надати 1,5 млрд євро на військову допомогу Україні.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї