![Росіянин пограбував жінку у Козятині: за пів години викрадене зловмисник встиг збути / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Росіянин пограбував жінку у Козятині: за пів години викрадене зловмисник встиг збути](/system/posts/covers/000/029/119/original/7--6766.jpg?1683814498)
Ввечері 10 травня поблизу власного будинку у Козятині було пограбовано 47-річну жінку. Доволі швидко правоохоронці затримали підозрюваного. Ним виявився 37-річний громадянин РФ, який тимчасово проживає у Козятинській громаді.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, близько 19.45 у під’їзді багатоквартирного будинку по вулиці Володимира Великого невідомий силоміць вирвав з рук жінки телефон і втік
Розшукали зловмисника протягом тридцяти хвилин на одній з вулиць Козятина. Однак, речові докази він встиг збути.
Зловмисник затриманий та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Слідством вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
За цим фактом поліція розпочала досудове розслідування за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). За таке правопорушення передбачено покарання - до 10 років позбавлення волі.
Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснюється Хмільницькою окружною прокуратурою.