Риболовля електровудками на Вінниччині призвела до збитків в понад 1 млн грн

Новини Вінниці / Риболовля електровудками на Вінниччині призвела до збитків в понад 1 млн грн

Збитки нанесені рибному господарству становили 1 134 971 грн.

Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Вночі 22 квітня 2025 року група браконьєрів здійснювали вилов риби варварським методом. Про це інформує Вінницький рибоохоронний патруль.

Інцидент стався на р.Південний Буг , в межах села Ворошилівка Вінницький район Вінницької області. Використовуючи гумові човни, недобросовісні рибалки добували водні біоресурси використовуючи заборонені знаряддя лову - електровудки. В результаті браконьєрських дій вилов становив майже 65 кг . А саме в улові було 427 пліток, 244 карася сріблястого, 19 окунів, 4 ляща, 3 коропа та 1 судак.

Збитки нанесені рибному господарству становили 1 134 971 грн. На винних осіб складено 4 адміністративних протоколи за ч.4 ст. 85 КУпАП.

На місце події викликано працівників СОГ.

Знаряддя лову, автомобіль та водні біоресурси вилучено працівниками поліції. 

Новини Вінниці / Риболовля електровудками на Вінниччині призвела до збитків в понад 1 млн грнНовини Вінниці / Риболовля електровудками на Вінниччині призвела до збитків в понад 1 млн грнНовини Вінниці / Риболовля електровудками на Вінниччині призвела до збитків в понад 1 млн грнНовини Вінниці / Риболовля електровудками на Вінниччині призвела до збитків в понад 1 млн грнНовини Вінниці / Риболовля електровудками на Вінниччині призвела до збитків в понад 1 млн грн