Na Парижі

Семеро нардепів-мажоритарників з Вінниччини проігнорували нічне голосування за ринок землі. Підтримала лише Борзова

Новини Вінниці / Семеро нардепів-мажоритарників з Вінниччини проігнорували нічне голосування за ринок землі. Підтримала лише Борзова
Із усіх вінницьких народних депутатів-мажоритарників лише Ірина Борзова у ніч на 31 березня проголосувала за законопроект про впровадження ринку землі. Відсутніми під час голосування у парламенті були ї колеги по фракції Анатолій Драбовський та Максим Пашковський.

Із усіх вінницьких народних депутатів-мажоритарників лише Ірина Борзова у ніч на 31 березня проголосувала за законопроект про впровадження ринку землі. Відсутніми під час голосування у парламенті були її колеги по фракції "Слуга народу" Анатолій Драбовський та Максим Пашковський.

Так само відсутніми значаться картки нардепів Олега Мейдича із "Батьківщини" та Лариси Білозір, Геннадія Вацака, Миколи Кучера й Петра Юрчишина із групи "За майбутнє".

Нагадаємо, законопроект щодо впровадження ринку земель сільгосппризначення Рада ухвалила після півночі 31 березня. За оновленим Законом, мораторій на продаж землі скасовується із другого півріччя 2021 року.

Законом встановлено, що перші два роки буде діяти обмеження на купівлю землі – не більше 100 га в одні руки. Із 2023 року обмеження становитиме до 10 тис га в руки. Крім того, із 2023 року купувати землю зможуть юридичні особи. А питання щодо іноземців має вирішуватись на Всеукраїнському референдумі.

У перші два роки буде також діяти заборона на продаж землі державної власності. Передбачене переважне право орендаря на купівлю землі. Однак, він може передати це "переважне право" іншій особі, але про це повинен бути письмово повідомлений власник.

Фото: УНІАН

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї