Шоста поразка поспіль: вінницька «Нива» програла «Чайці»

Новини Вінниці / Шоста поразка поспіль: вінницька «Нива» програла «Чайці»

Якщо в поєдинках на Кубок України Фортуна на боці вінницької «Ниви», то у матчах Чемпіонату команда поки хронічно програє. Вже у шостому протистоянні поспіль вінничани не можуть навіть одного залікового балу відібрати у суперників. Так, 10 жовтня на Київщині команда поступилася місцевій «Чайці».

Як зазначають у пресслужбі «Ниви», у матчі 6-го туру проти команди із села Петропавлівська Борщагівка (Київська область) не змогли зіграти провідні вінницькі виконавці Едуард Сербул і Артур Загорулько.

Перший гол у ворота «Ниви» господарі поля забили на 29 хвилині. Захисники вінничан зупинилися після подачі зі штрафного і фактично нічим не заважали Андрію Бартошуку «розстрілювати» воротаря Карабіна.

У другому таймі Ярмак подвоїв перевагу «Чайки» на 55 хвилині. Але Ярослав Браславський досить швидко зумів знову зробити рахунок мінімальним – на 58 хвилині.

Таким чином, у всіх восьми офіційних іграх сезону «Нива» забиває. Правда лише у кубковій зустрічі проти «Кривбасу» (1:0) поки що вдавалося підопічним Олега Шумовицького втримати власні ворота на замку.

Повернемося до подій на Київщині. Гол Володимира Тименка під завісу поєдинку ще раз довів, що над оборонними діями «Ниві» належить серйозно попрацювати. У результаті - 3:1.

«Нива» залишилася останньою в групі А Другої ліги.