Три вилучення та один гол: вінницька «Нива» нарешті здобула першу перемогу

Новини Вінниці / Три вилучення та один гол: вінницька «Нива» нарешті здобула першу перемогу

У 3-му турі Чемпіонату України по футболу у Другій лізі на ЦМС у Вінниці «Нива» здобула мінімальну перемогу над «Кудрівкою», новачком першості. Рахунок 1:0 тримався на табло більшу частину матчу.

Єдиний м’яч на 8-ій хвилині у драматичному поєдинку з трьома вилученнями у першому таймі забив Антон Власенко.

Більшу частину зустрічі на полі домінували господарі поля, хоча забити могли обидві команди. М’яч влучав у поперечини… Попри те, що гості залишились без двох гравців («Нива» без одного), іноді вони створювали доволі гострі моменти.

Нагадаємо, «Нива» невдало – з двох поразок – розпочала сезон у ЧУ. Зважаючи на рівень команд у Другій лізі, цього сезону без суттєвого підсилення вінничанам годі й думати про верхівку турнірної таблиці.