![Три вилучення та один гол: вінницька «Нива» нарешті здобула першу перемогу / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Три вилучення та один гол: вінницька «Нива» нарешті здобула першу перемогу](/system/posts/covers/000/030/442/original/7--88556.jpg?1692460198)
У 3-му турі Чемпіонату України по футболу у Другій лізі на ЦМС у Вінниці «Нива» здобула мінімальну перемогу над «Кудрівкою», новачком першості. Рахунок 1:0 тримався на табло більшу частину матчу.
Єдиний м’яч на 8-ій хвилині у драматичному поєдинку з трьома вилученнями у першому таймі забив Антон Власенко.
Більшу частину зустрічі на полі домінували господарі поля, хоча забити могли обидві команди. М’яч влучав у поперечини… Попри те, що гості залишились без двох гравців («Нива» без одного), іноді вони створювали доволі гострі моменти.
Нагадаємо, «Нива» невдало – з двох поразок – розпочала сезон у ЧУ. Зважаючи на рівень команд у Другій лізі, цього сезону без суттєвого підсилення вінничанам годі й думати про верхівку турнірної таблиці.