![У День святого Валентина понад три десятки пар вирішили укласти шлюб на Вінниччині / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У День святого Валентина понад три десятки пар вирішили укласти шлюб на Вінниччині](/system/posts/covers/000/032/803/original/174807-1_large.jpg?1707896208)
У відділи ДРАЦС міста Вінниці надійшло 13 заяв про укладення шлюбу сьогодні, 14 лютого.
У Вінницькій області на День святого Валентина, 14 лютого, 32 пари вирішили укласти шлюб, заяви на реєстрацію яких надійшли до відділів Державної реєстраційної служби актів цивільного стану. Згідно з повідомленням начальника відділу ДРАЦС у Вінницькій області, Альони Єфіменко, 13 з цих пар планують зареєструвати шлюб у місті Вінниці.
Відділи реєстрації актів цивільного стану працюватимуть у звичному режимі з 08:00 до 17:00 години, з обідньою перервою з 12:00 до 12:45. Проте в День закоханих пари можуть подати заяву та провести реєстрацію шлюбу в один день, наголосила Єфіменко.
Варто зазначити, що минулого року, за даними Державної реєстраційної служби, у Вінницькій області на День святого Валентина узаконили свої стосунки 107 пар.