Na Парижі

У Десні поблизу Вінниці навчально-виховний комплекс перепрофілювали у дитячий садочок

Новини Вінниці / У Десні поблизу Вінниці навчально-виховний комплекс перепрофілювали у дитячий садочок
У дитячому садочку у селищі Десна, що поруч з Вінницею, наразі навчається 45 дітей у трьох групах. До цього часу у закладі функціонувала початкова школа й дитячий садочок. У 2021-2022 році у початковій школі закладу навчалося всього вісім дітей.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Тому, на сесію міської ради було винесено проєкт рішення про перепрофілювання НВК у садочок, щоб тут змогли більше уваги приділяти саме наданню якісної освіти дошкільнятам.

Як розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко, більшість дітей шкільного віку, які проживають у Десні, навчаються у ліцеї № 29. Територіально він знаходиться найближче до Десни і його перевагою є те, що тут надають освіту на трьох рівнях: початковому, базовому та профільному.

А завдяки реорганізації Деснянського навчально-виховного комплексу, з’явився заклад дошкільної освіти.

«Це ясла-садок для дітей віком від 1,5 до шести (семи) років. Якщо раніше у НВК створювались умови як для дошкільнят, так і для учнів 1-4 класів, тепер вся увага буде приділена дошкільнятам, все буде адаптовано саме для них, адже тепер з’явилась така можливість», – каже Оксана Яценко.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї