![У канаві за будинком: на Вінниччині мотокрадій розповів про схованку / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У канаві за будинком: на Вінниччині мотокрадій розповів про схованку](/system/posts/covers/000/015/508/original/4354.jpg?1604482686)
У Луці–Мелешківській, що на Вінниччині, поліцейські розшукали зловмисника, якого підозрюють у викраденні мопеда. Затриманому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Як повідомили в пресслужбі ГУНП у Вінницькій області, 3 листопада з заявою про викрадення мопеда звернувся 31–річний мешканець села Лука–Мелешківська. Потерпілий повідомив, що залишив транспортний засіб у незачиненому гаражі з ключами у замку запалення.
Поліцейські встановили особу причетну до вчинення злочину. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини 25–річний місцевий житель.
Транспортний засіб зловмисник переховував у канаві за власним будинком.
Мопед повернуто власникові.
Слідством розпочато кримінальне провадження відповідно до ч.2 ст.289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.