У кубковому поєдинку «Нива» по пенальті поступилася луцькій «Волині»

Новини Вінниці / У кубковому поєдинку «Нива» по пенальті поступилася луцькій «Волині»

У другому попередньому етапі Кубку України 18 серпня у Вінниці місцева «Нива» у підсумку поступилася луцькій «Волині». Основний час закінчився у нічию 1:1, у додатковому команди не змогли з’ясувати переможця, а от серія одинадцятиметрових допомогла пройти далі гостям, які забили з усіх п’яти спроб.

Пенальті – окрема тема. З неї у цьому поєдинку все почалося. На 4-ій хвилині граючий президент вінницького клубу Артур Загорулько схибив з 11-метрової відмітки. М’яч пролетів набагато вище воріт. Лучани свій шанс не змарнували. На 15-ій хвилині Назарій Богомаз забив попри усі старання Євгена Шкарбана. 0:1!

Слід зазначити, що першолігова «Волинь» привезла до Вінниці резервний склад. Лише чотири гравця основи і молодь… Тому логічно, що у подальшому господарі поля захопили ініціативу в матчі, постійно створюючи чудові нагоди для взяття воріт – найкращі моменти були у Антона Брижчука, який влучив у поперечину воріт Арсенія Коркодима, а також Загорулька, який ударом головою наприкінці тайму влучив у ближню бокову стійку.

Утім, і волиняни зрідка відповідали своїми можливостями – зокрема, Дмитро Янчук після перехоплення лише трохи з-за меж карної зони не влучив у нижній кут рамки «Ниви».

Після перерві малюнок гри не змінився. «Нива» домінувала на полі. Свого вінничани досягли на 88-й хвилині, коли заробили право на дуже небезпечний штрафний, а Максим Зеленевич чудовим ударом у самісіньку «дев’ятку» без шансів для Коркодима його реалізував – 1:1.

Гра перейшла до овертаймів, перший з яких своїм небезпечним ударом в руки Шкарбану підсумував лучанин Богдан Кобзар. А друга половина додаткового часу запам’яталася лише вилученням «нивівця» Олександра Калітова, який перервав небезпечний забіг того-таки Кобзаря.

Фінальна перестрілка з одинадцятиметрової позначки стала щасливою саме для «Волині». Арсеній Коркодим з третього разу розгадав тенденцію господарів, які пробивали свої удари по центру воріт, та не залишив шансів Віктору Георгієву, а лучани пробивали влучно. Отже за пенальті 3:5. «Волинь» йде далі.