У Львові вінницька «Нива» зіграла у нічию з «Рухом-2»

Новини Вінниці / У Львові вінницька «Нива» зіграла у нічию з «Рухом-2»

Сьогодні, 27 серпня, вінницька «Нива» у рамках 4 туру чемпіонату України з футболу у Другій лізі зустрічалась з командою «Рух-2» (Львів). Гостьовий поєдинок виявився складним для подолян. «Рухівці» були більш активними. Матч завершився у нічию 1:1.

Слід зазначити, що саме вінничани першими відкрили рахунок у зустрічі. Після обрізки захисника господарів поля м’яч опинився у Олександра Евтіхова, який вийшов віч-на-вч з голкіпером і реалізував на 49-ій хвилині  чудову можливість вивести вперед команду.

Надалі Нива більше грала на утримання рахунку. Помилка захисників на 89-ій хвилині призвела до того, що на воротаря вийшов львів’янин Непийпиво, який теж не схибив.

Прикрістю також можна назвати червоні картки наприкінці поєдинку. «Нивівець» Меженський бу вилучений через затримку гри та розмови з рефері, а «рухівець» Рогачов через декілька хвилин – за зрив контратаки.