![У місті Бар на Вінниччині хочуть безпритульних котів проголосити частиною екосистеми / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У місті Бар на Вінниччині хочуть безпритульних котів проголосити частиною екосистеми](/system/posts/covers/000/010/362/original/index.jpg?1582552784)
На сайті Барської ОТГ Вінницької області місцева мешканка Юлія Бартащук зареєструвала електронну петицію з вимогою «проголосити вуличних котів частиною екосистеми міста».
На думку авторки звернення, «безхатьками вуличні коти стають з вини людей, а роль "притулків" відіграють двори багатоповерхівок».
«Включення котів до екосистеми міста дасть захист тваринам від жорстокого поводження з ними. А контролювання їхнього розмноження потрібно вирішувати шляхом стерилізації. Необхідно ухвалою міської ради проголосити безпритульних котів частиною екосистеми міста Бар, заборонити їх необґрунтований вилов, перешкоджання годуванню, перешкоджання проникненню тварин у підвали, горища та інші місця. Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень Бару», - зазначає авторка петиції.