Na Парижі

У Вінниці до реального терміну засудили чоловіка, який стріляв в автобусі

Новини Вінниці / У Вінниці до реального терміну засудили чоловіка, який стріляв в автобусі
Сьогодні, 15 лютого, Вінницький апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу адвокатки в інтересах обвинуваченого, який стріляв у рейсовому автобусі влітку минулого року. За скоєне міський суд як покарання призначив хулігану три роки позбавлення волі, з чим і погодилася апеляційна інстанція.

Як вказують у пресслужбі ВАС, вирок міського суду залишено без змін.

Захисниця просила суд звільнити чоловіка від покарання з іспитовим терміном один рік. Аргументувала свої вимоги його позитивною службовою характеристикою, щирим каяттям та визнанням вини.

Це підтвердив і сам обвинувачений. Додав, що працює начальником зміни в охоронній фірмі, має міцні соціальні зв’язки: перебуває в цивільному шлюбі, виховує п’ятнадцятирічну дочку. На запитання судді, чому не попросив вибачення в потерпілого, відповів, що змоги зустрітися з ним не мав.

«Я чотири місяці перебував під домашнім арештом, а потерпілий не брав участі в судових засіданнях», – пояснив обвинувачений.

За словами адвокатки, чоловік, в якого вистрілив підзахисний, претензій до останнього не має. Цивільний позов про компенсацію шкоди він не подавав.

З апеляційною скаргою захисниці прокурор не погодився. Зауважив, зокрема, що «стрілдок» має негативну характеристику за місцем проживання: зловживає спиртним і порушує громадський порядок. Вважає вирок місцевого суду законним та обґрунтованим.

Зрештою, колегія суддів його не змінила.

Нагадаємо, цьому рішенню передував інцидент, що стався у Вінниці в липні 2021 року. В автобусі «Вінниця – Дашів» нетверезий п’ятдесятитрьохлітній чоловік, який тоді працював охоронцем, із травматичного пістолета вистрілив у голову іншому пасажиру. Потерпілий отримав забій м’яких тканин потилиці. Такий вчинок «стрілка» зумовила суперечка. Як каже сам обвинувачений, здали нерви… Отже, йому призначено реальний термін ув’язнення.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї