![У Вінниці група молодиків завалила фігуру школяра. Муніципальна поліція розшукує хуліганів / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці група молодиків завалила фігуру школяра. Муніципальна поліція розшукує хуліганів](/system/posts/covers/000/002/958/original/%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%80.jpg?1582579691)
Нажаль фігури «помаранчевих» школярів, які розміщено біля пішохідних переходів у шкіл регулярно стають об’єктом нападу неадекватів. На камеру відеоспостереження потрапило, як вночі 4 серпня молодики звалили фігуру у школи №6.
Як поясняють у КП «Муніципальна поліція», з відео видно, що 03:45 поруч по вул. Стрілецькій проходили шестеро молодих людей віком 16-20 років і побачивши «школяра» стали трощити фігуру.
До вінничан звертаються з проханням, якщо ви стали свідками події чи можете впізнати хуліганів, повідомте у Ситуаційний центр за номером: 067-4-102-101.