![У Вінниці молодь розпочала весняні акції по прибиранню зелених зон / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці молодь розпочала весняні акції по прибиранню зелених зон](/system/posts/covers/000/028/382/original/8--668.jpg?1679054870)
У Вінниці стартувало прибирання в межах акції «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля», а також екологічна ініціатива «День довкілля». Суть їх у наведенні ладу у зелених зонах міста.
Про це повідомляє «Муніципальна варта» Вінниці.
Працівники КП «Муніципальна варта» разом зі студентами Вінницького центру професійно-технічної освіти переробної освіти наводили лад у парку біля Західного автовокзалу та на стадіоні «Інтеграл», що в районі Тяжилова.
До акції долучилися 30 студентів. Прибираючи місцевість, молодь зібрала понад 70 пакетів з сміттям. Усі прибирання проходять з відповідним інструктажем із заходами мір безпеки.
До участі в акції приєднаються працівники вінницького муніципалітету, представники релігійних та громадських організацій, а також студентство і триватимуть до 13 квітня цього року.