У Вінниці «накрили» нібито закритий нічний розважальний заклад, де торгували безакцизним алкоголем

Новини Вінниці / У Вінниці «накрили» нібито закритий нічний розважальний заклад, де торгували безакцизним алкоголем

Вночі 4 грудня у Вінниці правоохоронці завітали до розважального закладу, який працював під час дії комендантської години. Як виявилось, там торгували безакцизним алкоголем, а неповнолітнім продавали тютюнові вироби.

Як повідомляють у поліції Вінницької області, на місці події вилучено алкогольну та тютюнову продукцію, пристрої для куріння та обладнання на суму близько 200 тисяч гривень.

За інформацією з власних джерел, близько 01.00 поліцейські зайшли до кальян-бару «Ocean Smoke». Офіційно він нібито не працює. У той же час адміністрація закладу обслуговувала відвідувачів під час дії комендантської години.

У поліції зазначають, що у ході документування незаконної діяльності поліцейські встановили факт реалізації тютюнової суміші для куріння кальяну без марок акцизного збору. За вказаними фактами відносно власника закладу складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, ст. 156 КУпАП, 1, ст. 164-5 КУпАП та ч. 2 ст. 182 КУпАП.

До того ж, під час перевірки у відвідувачів документів, які посвідчують особу, та при спілкуванні з ними, працівниками поліції встановлено, що адміністрація вказаного закладу реалізовувала тютюнову суміш неповнолітній особі, надавши послугу з куріння кальяну останній. За вказане правопорушення відносно адміністрації закладу складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2, ст. 156 КУпАП.

З місця події правоохоронці вилучили майже 100 пляшок алкогольних напоїв, 8 пристроїв для куріння кальяну, майже 40 упаковок тютюнових сумішей для куріння кальяну та обладнання на загальну суму близько 200 000 гривень.

Макс Мельник

5 грудня, 2022