![У Вінниці помер колишній нардеп і голова облради Іван Бондарчук / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці помер колишній нардеп і голова облради Іван Бондарчук](/system/posts/covers/000/030/799/original/6--0505054.jpg?1694939459)
У Вінниці на 80-м році відійшов у вічність Іван Бондарчук, екснардеп і колишній голова облради, а також багаторічний очільник Вінницького обласного товариства «Україна — Росія». Сьогодні, 17 вересня, відбудеться поховання.
Іван Миколайович народився у село Старосілля на Житомирщині. Він відомий як політик національного рівня. З жовтня 1991-го перебував у СПУ, очолював обласний осередок партії. Нардеп 5-го скликання. Голова облради 1997-98 років.
На жаль, до 2016 року вів громадську діяльність, яка пов’язана з інтересами Москви. Був під слідством.
Світла пам'ять!