У Вінниці пройшла акція протидії торгівлі людьми

Новини Вінниці / У Вінниці пройшла акція протидії торгівлі людьми

Стартувала важлива соціальна акція під назвою "Тобою скористались", спрямована на привернення уваги до проблеми торгівлі людьми.

20 травня у Вінниці відбулася акція "Тобою скористались", метою якої є боротьба з торгівлею людьми. Організатори заходу – громадська організація "Джерело надії України". Подія відбулася поблизу Центрального автовокзалу, де було запущено спеціальний брендований автобус з історіями людей, які стали жертвами торгівлі.

Акція "Тобою скористались" у Вінниці має на меті привернути увагу громадськості до проблеми торгівлі людьми. Алла Студілко, голова ГО "Джерело надії України", зазначила: "Ми зробили захід, щоб привернути увагу людей, щоб убезпечити їх, щоб вони були убезпечені від шахрайських схем торгівлі людьми. Нам важливо, щоб люди, які постраждали, не боялись звернутись за допомогою".

Поблизу Центрального автовокзалу був запущений брендований автобус, який протягом пів року курсуватиме за маршрутом 19Б "Вінницькі Хутори – Центральний автовокзал". Автобус не лише виконує роль транспортного засобу, але й стає мобільним інформаційним центром. У ньому працюють волонтери, які роздають буклети з інформацією про те, як уникнути пасток торговців людьми та куди звертатися за допомогою. Всі охочі можуть звернутися до волонтерів за консультацією та підтримкою.

Такі заходи є надзвичайно важливими, адже торгівля людьми залишається серйозною проблемою як в Україні, так і в усьому світі. Інформування населення про ризики та можливості отримання допомоги може врятувати життя та здоров’я багатьох людей.

Акція "Тобою скористались" сприяє підвищенню рівня обізнаності та допомагає постраждалим не боятися звертатися за допомогою. Важливо, щоб кожен розумів небезпеку торгівлі людьми та знав, куди звертатися у випадку потреби.

Новини Вінниці / У Вінниці пройшла акція протидії торгівлі людьмиНовини Вінниці / У Вінниці пройшла акція протидії торгівлі людьмиНовини Вінниці / У Вінниці пройшла акція протидії торгівлі людьми